Moderní životní styl může tělo vystavovat psychyckému i fyzickému stresu. 

Stres je v dnešní době neskloňovanějším slovem. Moderní žena je každý den konfrontována s nespočetným mentálním napětím a stresem. Pracovní vytížení, vedení domácnosti, bytí milující manželkou a příkladnou matkou je ohromným duševním tlakem. 

Znečištěné životní prostředí a sluneční záření představují pro tělo fyzický stres. Proto je velmi důležité, abychom se starali o naše fyzické a duševní zdraví.

Díky antioxidačnímu komplexu v MultiLady může vaše tělo úspěšně bojovat proti stresu. Vitamin C, vitamin E, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamín C je pro ženy velmi účinnou zbraní v boji proti stresu. Když je tělo ve stresu, nadledvinky používají vitamín C k produkci kortizolu. Pokud tělo nedostane uvolňování vitamínu C, ženské tělo se nedokáže vypořádat se stresem, což vede k oslabení imunitního systému. Vitamin C je také nezbytný pro růst a regeneraci tělesných tkání.

Vitamin E je známý svými antioxidačními vlastnostmi, poskytuje ochranu před volnými radikály a zvyšuje odolnost imunitního systému. Vitamin E je tedy také účinným bojovníkem proti stresu. Vitamin E přispívá k prevenci kardiovaskulárních chorob a rakoviny.

Selen je antioxidant, který zabraňuje poškození buněk v těle, snižuje riziko srdečních chorob a rakoviny prsu a chrání před toxickými účinky těžkých kovů.

Zinek je také velmi důležitou složkou ve výživě žen. Správný příjem zinku je nezbytný pro imunitní systém, který je hlavním centrem zvládání stresu v lidském těle. Nedostatek zinku způsobuje únavu, zpomaluje hojení ran a může vést k inzulínové rezistenci.

Komplex Antioxidantů v MultiLady Vám pomůže udržet si zdraví, chránit a posilovat imunitní systém a podporovat duševní a fyzickou pohodu, aby váš život byl bez stresu.