DORUČENÍ 

Protože jste pro nás důležití, zabalíme Vaši zásilku v den objednání, pokud jste si nenaplánovali doručení na pozdější den.

Podrobné informace o doručení/vyzvednutí zásilky obdržíte od doručovací společnosti e-mailem/SMS den před doručením.

Čas doručení si budete moci domluvit na telefonním čísle uvedeném v potvrzovacím e-mailu/SMS.

Bezplatné způsoby doručení, které si můžete vybrat při zadávání objednávky:

Doručení do odběrného místa PPL stojí 49 Kč a Platba na dobírku při převzetí zásilky (39 Kč)  = Kč 88.00

Doručení domů kurýrní službou PPL : Cena dopravy (89 Kč) a Platba na dobírku při převzetí zásilky (39 Kč)  = Kč 128.00

Odběrné místo Zásilkovny (69 Kč) a Platba na dobírku při převzetí zásilky (39 Kč) = Kč 108.00

MEZINÁRODNÍ DOPRAVA

Mezinárodní doručení do regionů mimo Českou republiku a Slovensko je jednotně stanoveno na 199 Kč. 

DOBÍRKA

Zásilku si můžete vyžádat i na dobírku. V případě platby na dobírku, kurýrovi při převzetí zásilky nebo na odběrném místě, je k ceně za dopravu připočten poplatek 39 Kč. Při platbě předem platební kartou není účtován žádný poplatek za dobírku. 

Maximální hodnota zásilek, které lze objednat na dobírku: 

Doručení domů kurýrní službou PPL  - 50 000 Kč
Odběrné místo Zásilkovny - 20 000 Kč

Pokud si přejete uskutečnit objednávku za větší částku, než je uvedena výše, stále si můžete zvolit doručení na odběrné místo nebo domů kurýrní službou. V takovém případě však prosím zaplaťte objednávku předem platební kartou na našich webových stránkách.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

DORUČENÍ DOMŮ KURÝREM PPL:

Při zadávání objednávky uveďte své telefonní číslo, aby vás kurýr mohl kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů nebo abyste si mohli domluvit přesný čas doručení.

V den doručování obdržíte od kurýrní služby SMS s informacemi o čase doručení a telefonním kontaktem na kurýra. Termín dodání můžete telefonicky změnit. Vezměte prosím na vědomí, že při zadávání objednávky Vás budeme žádat o zadání Vašeho telefonního čísla, aby Vás kurýr mohl kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů nebo pro případ, že by s Vámi chtěl domluvit přesný čas dodání. Kurýr se pokusí doručit Vaši objednávku dvakrát na Vámi uvedenou adresu. Pokud se mu nepodaří doručit balíček podruhé, balíček se nám vrátí. Před doručením zásilky Vám bude zaslána e-mailem a SMS (pokud jste v době objednání nebo registrace uvedli číslo mobilního telefonu) odhadovaná doba doručení (3 hodinový časový rámec) a zároveň Vám bude doručeno telefonní číslo kurýra. S kurýrem budete případně moci změnit dodací lhůtu. Pokud se chcete informovat, kde se nachází Váš balíček, můžete také kontaktovat kurýrní službu přímo na čísle 225 331 500 nebo klikněte ZDE a zadejte své číslo zásilky. V případě nákupu na dobírku může zásilku převzít i jiná osoba. V takovém případě musí tato osoba znát alespoň dvě podrobnosti o balíčku (jméno zákazníka, název internetového obchodu, název produktu, splatnou částku, čárový kód), aby byla přesně identifikovatelná.

ZRUŠENÍ ZÁSILKY

Pokud webový obchod nesplní svůj smluvní závazek, protože nemá přístup ke zboží uvedenému ve smlouvě, nebo nemůže poskytnout objednanou službu, musí o tom informovat zákazníka. Obchod není možné uzavřít s nezletilými. Přijetím obchodních podmínek zákazník prohlašuje, že je plnoletý.