Dr. Klára Hilf hovoří o benefitech užívání doplňků stravy MultiLady

23 let se věnuji přírodním léčebným metodám a nadále se v tomto oboru vzdělávám.  Předtím jsem 10 let jsem působila jako praktická lékařka v Transylvánii. Rozhodla jsem se poněkud odpoutat od konvenční medicíny, protože jsem sama bývala velmi nemocná. Mývala jsem astma a alergii, v důsledku reakce na léky (steroidy), které jsem v tu dobu užívala. 

Využití biorezonance v medicíně 

Jednou z výhod použití biorezonance je schopnost určit, který stopový prvek, minerální látka nebo vitamin v těle chybí. Kromě toho je možné měřit počet vibrací organismu a počet vibrací dané látky, kterou doporučujeme.

Snažíme se vybrat takové, které s jednotlivcem vibrují aspoň na 80%, což zaručí lepší vstřebání a regeneraci. Takže když testujeme u více osob určitý vitamín, stopový prvek nebo jakoukoli jinou medikaci, je obrovskou pomocí vědět, že nehrozí výskyt vedlejších účinků nebo předávkování.

Chtěla bych dodat, že to ani není typické, protože se obvykle neužívají ve velkém množství - není to účelné. V každém případě je to skvělá pomoc pro testování určitého výrobku. Tímto způsobem můžeme vždy doporučit, co je pro pacienta nejlepší.

Výhody Multilady oproti jiným doplňkům stravy

Multilady je oproti jiným produktům dostupným na trhu lepší v tom, že není potřeba přijímat odděleně vitaminy, minerály a bylinné extrakty, protože její složení poskytuje komplexní řešení, jak tyto látky přijmout. Koneckonců, téměř každý druhý člověk má, v důsledku nenasycených mastných kyselin, sníženou schopnost vstřebání vitaminů skupiny B.

V dnešní době není jídlo tak bohaté například na selen, protože půda je mnohem chudší. Lze jej však v případě potřeby doplnit pomocí Multilady. Myslím si, že Multilady má tu výhodu, že kombinuje všechny stopové prvky, vitamíny a další přírodní extrakty, jako je panenský olivový olej, extrakt bóru, a látky, které kromě posílení imunitní funkce také omlazují, jako například melatonin nebo resveratrol.

Existuje mnoho možností

Nejlepší je navrhnout produkty, které jsou v souladu s doporučením počítače, protože pak si můžeme být jisti, že brzy dosáhneme výsledku, který požadujeme. Například vstřebatelnost vápníku, hořčíku a zinku je velmi důležitá, protože jejich poměr ovlivňuje využití vitaminu K, což je velmi důležité pro činnost srdečního svalu. Vápník je častokrát zbytečně příjímán ve velkém množství, ale neukládá se tam, kde by měl - do kostí, ale v krevních cévách a podél kloubů. 

Je celá řada možností. Můžete si vybrat z nepřeberného množství multivitaminových produktů. Je však ale důležité, aby mezi stopovými prvky zahrnoval i křemík, který napomáhá lepší vstřebatelnosti vápníku. Díky tomu je vápník z MultiLady dobře ukládán do kostí a prospívá rovněž kloubům a svalům. 

S čistým svědomím mohu MultiLady doporučit, protože je to produkt, který je dostatečně jednoduchý na užívání, ale obsahuje nezbytné vitamíny, stopové prvky a přírodní látky, jejichž nedostatek je v lidské stravě nejčastější. 

Proč jsou vitamíny důležité?

Vitamíny je důležité užívat proto, že i přesto, že přijímáme dostatek potravy, dnešní stravovací návyky a způsob zpracování potravy, mohou zapříčinit, že obsah vitaminů a stopových prvků nemusí být postačující. 

Další výhodou užívání je, že se ukazuje, že některé skupiny vitaminů jako například vitaminy skupiny B, jsou čím dál tím hůře absorbovány. Vyskytuje se více přecitlivělých reakcí na alergeny, proto je potřeba doplňovat vitamin B5, nezbytný pro podporu nadledvin a snížení produkce histaminu.

Multilady pro zdraví i krásu

V dnešní době se můžeme často setkat s vypadáváním vlasů, kvůli štítné žláze a v důsledku vystavení záření z počítačů. Hlavně kůže velmi trpí, protože je zasažena slunečním zářením a je vystavována chemickým látkám, pracím práškům a mýdlům. Pozitivní však je, že prostředky, které kůži iritují mohou být nahrazeny těmi lépe snášenými. 

 Je však ale důležité, aby mezi stopovými prvky byl zahrnut i křemík, který napomáhá lepší vstřebatelnosti vápníku. Ten potom může být řádně vstřebán do kostí, kloubů a svalů. Vitamin K může být v těle v nedostatku kvůli požití toxinů. V tomto případě bychom se měli zaměřit na jeho doplnění, ale měli bychom věnovat pozornost správnému poměru. Abychom zabránili komplikacím, je potřeba udržet vápník, hořčík a zinek ve správném poměru.