Se správnou podporou je vše jednodušší! To se týká i našeho zdraví. MultiLady je proto komplexní doplněk stravy pro dospělé, který obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky, bylinné výtažky a koenzym Q10, speciálně navržený pro ženy.

Tělo i mysl potřebují podporu, aby zvládali každodenní zátěž. Speciální složení MultiLady vám poskytuje podporu, která vám pomůže žít zdravý a šťastný život. Tělo využívá pro každodenní úkony vitaminy a minerály. Proto je potřeba zajistit jejich odpovídající přísun. V dnešním uspěchaném světě konzumuje většina lidí jídlo chudé na vitaminy, minerály a další potřebné látky. Špatná výživa může mít z dlouhodobého hlediska vážné dopady. Doplňky stravy a multivitaminy jako MultiLady poskytují vynikající a jednoduché řešení, které doplní naše nutriční nedostatky.

Podpora zdraví žen

I když je mnoho věcí prospěchný jak pro muže, tak i pro že ženy, ženské tělo má i své zvláštní nutriční potřeby. Ženský organismus je v průběhu života vystavován specifickým vlivům, kvůli kterým má i své specifické výživové požadavky. 

Příkladem můžeme uvést těhotenství a kojení - fáze života, které se týkají výhradně žen a obnáší s sebou i zvláštní výživové potřeby. Zmínit můžeme i osteoporózu, která postihuje především ženy. 

Každá žena má alespoň jednu společnou věc, bez ohledu na věk, výšku, hmotnost nebo úroveň aktivity: potřebuje zvýšené množství živin, které tělo neprodukuje, ale jsou nezbytné pro jeho správné fungování. MultiLady, obsahuje všechny důležité vitamíny, minerály a životně důležité stopové prvky, jakož i bylinné výtažky a koenzym Q10. Tím přispívá k jejich adekvátnímu doplňení.

Komplexní doplněk stravy pro ženy

MultiLady je komplexním doplňkem výživy navrženým lékaři, lékárníky, praktickými lékaři v oboru alternativní medicíny a přírodního lékařství v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. 

Výsledkem této spolupráce je moderní receptura, která přispívá ke každodennímu zdraví a pohodě.

Zjistěte, jak MultiLady podporuje vaše zdraví!