Únava, vyhoření, a přepracování také negativně ovlivňují naši náladu a výkon. 

I když se snažíme zavést a udržovat pravidelnost a každodenní režim, v dnešním hektickém světě je život často doprovázen neočekávanými událostmi.

Jste večer sotva schopni udržet oči otevřené? Často myslíte na to, že až se po práci vrátíte domů, budete jen tak sedět na gauči před televizí? Pocit neustálé únavy, vyhoření a přepracování ovlivňuje nejen naši náladu, ale má také značný vliv na náš výkon.

Ženšen obsažený v MultiLady je jedním z nejúčinnějších přírodních látek zvyšujících výkon, který se používá již tisíce let. Dokonce i v moderní medicíně již řada studií potvrdila, že ženšen má vynikající účinek na zvýšení výkonu. 

Ženšen v MultiLady:

  • Povzbuzuje a oddaluje duševní a fyzickou únavu.
  • Stimuluje produkci inzulínu a snižuje hladinu cukru v krvi, čímž stabilizuje hladinu energie.
  • Snížením celkového cholesterolu a zvýšením „dobrého“ cholesterolu (HDL) má také blahodárný účinek na srdce.

V důsledku nervozity a stresu se hladina serotoninu snižuje, což ovlivňuje naši náladu. Strach a deprese nás mohou ovládat a snižovat naši motivaci. Ženšen reguluje produkci dopaminu a serotoninu. 

Je také velmi populární mezi sportovci, protože nejen oddaluje fyzickou a duševní únavu, ale také zlepšuje vytrvalost svalů a zvyšuje spalování tuků.

Ženšen v MultiLady má také mnoho zdravotních benefitů. Zlepšuje cirkulaci a snižuje hladinu glukózy v krvi, posiluje imunitní systém a poskytuje účinnou ochranu proti chřipce.