Kosti zesilují do 30. roku života, poté začínají postupně oslabovat.

Kosti, tvořící oporu těla obsahují řadu minerálních látek, které je potřeba, v adekvátním množství, včetně ostatních nutrientů, příjímat ve stravě. Osteoporóza postihuje častěji ženy. Buhužel stárnutí není jediným faktorem, který se na řídnutí kostí podílí. Nezdravý životní styl může v mladém věku vyvolat nástup osteoporózy, protože naše kosti se vyvíjejí kolem 30 let a poté začnou postupně oslabovat.

Produkt MultiLady byl sestaven z takového úhlu pohledu, aby byl komplexním doplňkem stravy „ušitým na míru“ pro ženy. 

 MultiLady obsahuje také vápník a vitaminy D a K.

Tělo potřebuje vápník, aby vybudovalo pevné kosti a nadále je udržovalo. I srdce, svaly a nervy jej potřebují pro svou správnou funkci. Po 35. roce života klesá u mužů i u žen množství vápníku v kostech. Během menopauzy se však rychlost úbytku markantně zvyšuje. Proto je nezbytné, aby během tohoto období bylo množství vápníku dorovnáno. Pokud naše tělo dostane dostatek vápníku, můžeme předcházet řadě zdravotních problémů, které jsou zvláště rizikové pro ženy. 

Vitamin D také hraje důležitou roli při ochraně kostí tím, že podporuje jejich zdraví. Je nezbytný, aby tělo správně absorbovalo vápník. Nedostatek vitamínu D způsobuje bolesti svalů a tělesnou slabost. Vitamin D může u žen snížit riziko určitých typů rakoviny, jako je rakovina pankreatu, kůže a prsu. Vitamin D3 je nezbytný během těhotenství pro matku i plod a je důležitý pro zdravý růst dítěte.

Vitamin K je důležitý vitamin rozpustný v tucích, který napomáhá při srážení krve, zabraňuje nadměrnému krvácení a udržuje zdraví srdce a kostí. Narozdíl od většiny jiných produktů obsahujících vápník obsahuje MultiLady i vitamin K1, důležitý doplněk vitamínu D. Společně se tyto vitaminy podílejí na správném zbudování minerálních látek do kostí, tak aby vytvořily pevnou strukturu. Bez vitaminu K nemohou buňky správně růst a reprodukovat se, protože i tyto úkony jsou závislé na vitaminu K. Nedávný výzkum ukázal, že správný přísun vitaminu K hraje důležitou roli v prevenci srdečních chorob, osteoporózy, cukrovky a různých druhů rakoviny a dokonce i Alzheimerovy choroby. 

Kromě ochrany kostí mají vápník, vitamín D a vitamín K, obsažený v MultiLady, mnoho benefitů pro zdraví všech žen, včetně prevence rakoviny, cukrovky a vysokého krevního tlaku.