Kdo by netoužil po krásných a zdravých vlasech, nehtech a pokožce? Zjistěte, jak MultiLady podporuje jejich krásu a zdraví.

Naše pleť je největším orgánem našeho těla, takže je důležité, aby byla pokožka vždy dobře udržovaná a zdravá. Zdravá pokožka, vlasy a nehty jsou tak základními prvky našeho vzhledu a pohody. Kromě upevnění našeho sebevědomí a sebeúcty, péče o náš vzhled, beze slov vyjadřuje naši hodnotu i našemu okolí.

Aby byla pokožka dokonalá, vlasy zářivé a nehty zdravé, nelze se spolehnout pouze na kosmetiku, ale je třeba je vyživovat i „zevnitř“. Jak se říká: „Jsi to, co jíš.“ Naše tělo vyprodukuje za život miliony epitelových, nehtových a vlasových buněk. Z nutrientů v potravě syntetizuje keratin - důležitý protein pro strukturu vlasů, nehtů a kůže. 

MultiLady dodává následující složky pro zdraví vaší pokožky, vlasů a nehtů:

  • MultiLady obsahuje lykopen, vysoce účinný antioxidant, který se běžně vyskytuje v červeném ovoci a zelenině. Účinně oddaluje předčasné stárnutí těla a zabraňuje tvorbě vrásek. Redukuje změny tónů pleti, zjemňuje ji a podporuje růst nových kožních buněk. 
  • Primární funkcí vitamínu E je zabránit poškození volnými radikály v kůži a je účinnou zbraní proti vráskám, protože hraje důležitou roli při produkci kolagenu, pojivové tkáně odpovědné za pružnost naší pokožky. Podobně jako lykopen podporuje vitamin E růst nových kožních buněk a urychluje regeneraci buněk. Vitamin E poskytuje řešení mnoha problémů s nehty a je-li konzumován v dostatečném množství, je také účinnou zbraní proti žloutnutí nehtů.
  • Vitamin A je zodpovědný za údržbu a regeneraci kožních tkání. Normalizuje stav pleti a poskytuje účinnou pomoc v boji proti loupání pleti a také hraje důležitou roli při zajišťování UV ochrany. Při nedostatku vitaminu A nehty tvrdnou a vysychají. 
  • Podle legend Indiáni používali pastu z růží bohatých na vitamin C jako hydratační prostředek pro pokožku. Obsah vitamínu C v produktu MultiLady pomáhá udržovat vaši pleť pevnou, hladkou a mladistvou. Výzkum také ukázal, že hraje důležitou roli také při prevenci spálení kůže, čímž snižuje pravděpodobnost rakoviny kůže. Jeho antioxidační vlastnosti pomáhají podporovat zdraví vlasů a stimulují jejich růst. Vitamin C je také velmi důležitý pro produkci kolagenu, který je nezbytným proteinem pro vlasy.
  • Niacin (známý také jako vitamín B3) rozšiřuje krevní cévy a stimuluje krevní oběh, což buňkám umožňuje dodávat do vlasových folikulů více kyslíku a živin. Niacin pomáhá chránit kožní buňky před poškozením sluncem. Jeho nedostatek může vést ke kožním problémům.
  • Biotin (známý také jako vitamín B7) je velice důležitý vitamin ze skupiny B pro růst našich vlasů a hraje důležitou roli při produkci aminokyselin, které jsou základními složkami bílkovin, včetně keratinu, který tvoří naše vlasy a nehty. Biotin také podporuje zdravé fungování vlasových folikulů. Přispívá k lesku a objemu vlasů. Také napomáhá k hustým a neodolatelným řasám. 
  • Nízká hladina zinku v těle může vést k vypadávání vlasů. Zinek výrazně ovlivňuje zdraví vlasových folikulů, zabraňuje jejich odúmírání a urychluje růst vlasů. Nedostatek zinku se může projevit také na nehtech ve formě bílých skvrn. Redukuje třepivost nehtů a urychluje jejich růst.
  • Jako přirozeně se vyskytující antioxidant rozpustný v tucích hraje koenzym Q10 důležitou roli v boji těla proti volným radikálům poškozujícím buňky. Je přirozeně obsažen v kůži, ale stárnutím a užíváním léků se jeho koncentrace snižuje. Je tedy potřeba jeho hladinu opět vyrovnat. Díky obsahu koenzymu Q10 je MultiLady opravdovým všelékem proti stárnutí a vráskám. Také kůži chrání před poškozením slunečním zářením. Podle dermatologů koenzym Q10 nejen omlazuje pokožku, ale může také obnovit biologické hodiny našeho těla.